חפירות בע''מ!

אז בגלל שאין אף פוסט שהוא סתמי ולכל האחרים יש נושא אמיתי החלטתי לפתוח פוסט שבו תוכלו לדבר על הכל!!! (וגם יש כמה דברים שאני רוצה לשלוח אבל אין לי איפה למקם אותם…)

מישהו פה משחק dirty bomb???

מה זאת אומרת לא לומד???

בית ספר דמוקרטי…

אה חחח:joy::joy::joy: חלום:pray: אבל אני חייבת ללמוד בשביל להצליח בחיים:clap: אולי אני חכמה יותר מכולם אבל לא מחוננת… אז חובה בית ספר:ok_hand:

לאף אחד זה לא חובה בית ספר, מחדירים בנו את המחשבה הזו, אני מכיר אנשים שהיו בדמוקרטי ולא היו מחוננים (היו גם כאלה שהיו גרועים יותר מכולם) והם הצליחו בחיים מאוד…
אם את רוצה משהו אז הבית ספר שלך לא יהיה הדבר שישפיע על העתיד שלך, העתיד שלך יקבע אך ורק על ידי רצונך… אני ספציפית לא צריך בכלל בית ספר, אני לומד מספרים/מהאינטרנט/מעצמי, אבל לאף אחד בית ספר הוא לא חובה, אפילו לא לאנשים שמתקשים מאוד בלימודים…

התכוונתי כביטוי. לי למשל אין את הכוח הזה ללמוד לבד בבית, ולכן אני"חייבת" ללמוד בבית ספר

אמא שלי הייתה בדמוקרטי
איך קוראים לשלך?

אתה צודק

בית ספר דמוקרטי כנף (למרות שהוא באליעד…)

אפשר גם ללמוד בבית ספר, פשוט אני מעדיף להעביר את הזמן עם חברים…

אמא שלי למדה בתל אביב
בית ספר בשם רעות
היה לה כיף אבל אמא שלה הכריחה אותה ללכת לשיעורים והיא לא יכלה להחליט שלא

באסה לה…

עדיין לא ממש הבנתי מה זה בית ספר דמוקרטי

:man_facepalming:

אשכר, תבררי עם יוצר האתר למה האימוג’י הזה (:man_facepalming:) נראה אותו דבר גם בבן וגם בבת…

זה כל כך כיף לכתוב www ואז משהו ואז .com וזה לוקח אותי לאתרים, זה מרגיש כאילו אני האקר שפורץ לאתרים או משהו,תנסו את זה!!!

לדוגמה, www.boom.com וזה לקח אותי לאתר שנקרא boom, לא הבנתי למה הוא משמש…

לול!!! לא התכוונתי לשים קישור!:joy::joy::joy::joy::joy:

איפה הפואנטה?