אני זקוקה לעזרתכם

היי, שמי דילן ואני בת 18, כשהייתי בת 12 נתקלתי בספר הראשון בסדרה ‘ווינטר בלו, ילדת פיות’ ומיד התאהבתי וקראתי גם את כל שאר הסדרה תוך השאלה מהספרייה הציבורית של העיר שלי. רציתי לברר איפה ניתן לרכוש את סדרת הספרים של ווינטר בלו, בעקבות חיפוש ממושך של 6 שנים אחר הסדרה בכל חנויות הספרים שנקרו בדרכי, והתאכזבתי לגלות שזו ירדה ממדפי סטימצקי וצומת ספרים לאלתר. סדרת הספרים הזו יקרה לליבי, ואני מוכנה לשלם סכום נכבד בעבור 4 עותקים מתוך הסדרה (שלושה כבר יש לי).
כדי להשלים את הסדרה אני זקוקה לענקי האבן, אי הדרקונים, בנות הים הזהובות וסוף העולם.
תודה מראש, ומקווה בכל ליבי כי עוד נשארו עותקים לרכישה, אפילו יד שנייה זה מצוין

הייתי שמח לעזור אבל לא עולה לי דרך בראש שבה אפשר להשיג את הספרים, אני לקחתי מהספרייה של המושב שלי, תנסי לבדוק אם יש בספרייה הקרובה אלייך (מושב/קיבוץ/ספרייה עירונית/מקומית)

זהו, שהעניין הוא שאני לא רוצה להשאיל מהספרייה, אני מעוניינת לרכוש עותקים

הי,
אפשר לרכוש את כל הספרים דרכי. אני עומדת להשיק חנות ספרים וירטואלית בה אמכור את כל ספריי :blush:

מגניב!:grinning:

איזה מגניב :two_hearts:
את האמת שגם אני חיפשתי איפה אפשר לקנות, כי יש לי רק את הרביעי :sweat_smile:

כן, האתר של הספרים עוד לא עלה לאוויר, זה ייקח עוד קצת זמן, אבל אני כבר מוכרת… רק הבוקר הלכתי לדואר עם חבילה מוכנה לשליחה עם חמישה ספריי ווינטר בלו :heart_eyes:

היי
בקניון בגבעתיים בצומת ספרים אבא שלי קנה לי את הספר השני של וינטר בלו וטווי החלומות:heart_eyes:

ממש בעוד יומיים אני מקווה לפתוח את החנות ואז יהיה קל להזמין דרכי בתוספת הקדשה אישית :slight_smile:

יששש
איזה כיףףףף:two_hearts: