ביקור בסטודיו של הארי פוטר בלונדון

הי חברים,
חזרתי השבוע מלונדון!
חולקת איתכם את התמונות מהאולפנים המרהיבים של הארי פוטר!
הן מופיעות בתגובה למטה…

מהמםםםםםםם

הצלחת לראות כאן את התמונות? הן לא עולות לי משום מה…

אני לא מצליחה לראות את התמונות…:worried: כנראה יש בעייה.

כן, משהו מוזר… בסדנאות הכתיבה רואים אבל כאן בפורום לא… מנסה לטפל בזה.

הנה התמונות, להנאתכם:

וואוו!!! איזה כיף זה ממש אגדי… גם אני רוצה לבקר שם!!!:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

כן, מומלץ בחום לכל חובבי הז’אנר :wink:

כשנכנסתי פעם קןדמת ראו אותם עכשיו לא :sweat_smile:

מוזר… בינתיים העליתי חדשות…

:grinning:

:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::star_struck::star_struck::star_struck::star_struck::star_struck:

זה מדהים!

:heart_eyes: זה כל כך מגניב…:star_struck::star_struck::star_struck::star_struck::star_struck::star_struck::star_struck::star_struck::star_struck::star_struck::star_struck::star_struck::star_struck::star_struck::star_struck::star_struck::star_struck::star_struck::crazy_face::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::smiling_face_with_three_hearts::blush::innocent:

תודה, בנות, וברוכות הבאות לפורום :smiling_face_with_three_hearts:

תודה

קולללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללללל!!!1!!!!!!