גם בארצות הברית קוראים את הספרים שלך

*** זהירות ספוילרים לאמרלד 4!!! ***

שלום אשכר!
אולי את עוד זוכרת אותי. אני גרה עכשיו בארצות הברית במדינת ניו יורק. לפני כמה זמן ביקשתי מאמא שלי (אשר גרה בישראל) שתקנה ותשלח לי בדואר שני ספרים שלך, אז סוף סוף קראתי את אמרלד 4. עומד להיות גם ספר חמישי בסדרה? נדמה שלילה ואריק עוד זוממים צרות נוספות…
קלטתי שאם מחשיבים את סדרת ווינטר בלו וסדרת אמרלד כסדרת ספרים אחת, אז זו סדרת הספרים הארוכה ביותר שקראתי (11 ספרים בסך הכל), את יכולה להתגאות!
מאז הספר הראשון של ווינטר בלו, קיוויתי שקית יום אחד תגלה את הסוד, אז כשהתגלה שאוליבר הוא ילד-פיות, ידעתי שאני חייבת לקרוא את אמרלד 4 ולראות אם קית סוף סוף מגלה. לשמחתי באמת סיפרו לה על הפיות. זה היה החלק האהוב עלי בספר, כולל כל ההתלבטות שלהם לגבי איך לספר לה. האמת קיוויתי שהיא גם תזכה לראות מישהו בתור ילד-פיות, אבל נו טוב. מה שכן, איזו מסכנה, לא הבינה מה נפל עליה :laughing:
אמירה

הי אמירה, ברוכה הבאה לפורום שלנו!
לא שמעתי ממך שנים! כמה נפלא שאת פה!

ספרי לי קצת מה שלומך, בת כמה את בימים טרופים אלה…
אני שמחה לשמוע שאמך שלחה לך את הספר הרביעי!
אגב, ניתן לרכוש את כל הספרים שלי דרך האתר שלי (ואז הם מגיעים עם הקדשות אישיות וכל מיני הפתעות. יש אפילו משלוחים לארה"ב).
ככל הנראה אמרלד החמישי לא ייצא לאור, למרות שהוא כבר כתוב.
מאז עברתי הוצאה ואני מתמקדמת בדברים אחרים.
ממש בקרוב ייצא ספר ההמשך לסיפורים עם כנפים, והשבוע השקתי אפליקציית קריאה חדשה שאת מוזמנת לקרוא.
חוץ מזה אני מקווה שבהמשך אוכל להוציא אוסף של סיפורים קצרים מארץ קסם. נראה, יש עוד תכניות רבות באופק :heart_eyes:

בימים טרופים אלה אני בת 29 :slightly_smiling_face:
אמרלד 5 כתוב אבל לא יצא לאור?! זה בגלל ההוצאה? באמת שמתי לב שווינטר בלו יצא עם ידיעות, אמרלד עם כנרת, ושיטאקי שאני עכשיו קוראת בכלל עם רימונים…
אוסף הסיפורים מארץ קסם זה אותו האוסף שפעם פרסמת כספר אלקטרוני?

מה?? באמת? וואי איזה מגניב, הלוואי גם אני אקרא ספרים בכזאת התלהבות כשאהיה גדול :upside_down_face:

חח, נכון