ברוכים הבאים לפורום שלי!

:crazy_face: רחמנות…

התראיינתי כרגע לישראל היום, בהקשר של תחרות כתיבה שאני שופטת בה השנה :slight_smile:
הראיון יתפרסם ביום ראשון או שני… אעלה אותו כשהוא יגיע אליי :slight_smile:

מישהי שקוראים לה עדי אמגר רוצה לעקוב אחריי באינסטגרם מי זאת? (רשום שאשכר עוקבת אחריה)

אני

:sweat_smile::joy::rofl:

:joy:

מה מצחיק?:thinking::sob:

שלא קישרת את זה שיש פה מישהי שנקראת עדי אמגר ומישהי שקוראים לה עדי אמגר רוצה לעקוב אחרייך ואשכר עוקבת אחריה…

א. לא ראיתי שיש פה מישהי שקוראים לה עדי אמגר
ב. יכול להיות שזה לא משהו מהשכבה גיל שלי ואני לא מעוניינת לאשר אותו/ה למרות שאשכר עוקבת אחריו/ה

נוסעת הלילה לנורווגיה… אשתדל לכתוב גם משם, ואם לא אצליח- אפצה אתכם בתמונות כשאחזור :relaxed:

תהני!

תהני שם :wink:

תודה רבה!

[quote=“Adiamgar, post:213, topic:43, full:true”]
תהני שם
[/quote]מה שהם אמרו!!!

מה שהיא אמרה

אוף לא מצליחה לשלוח לכם תמונות… הוא טוען שהכל גדול מדי… כנראה זה יחכהעדשאחזור ואז אעלה דרך המחשב…

:+1:

תהני!!!
שיהיה לך בכיף לנסות להבין מה אנשים אומרים ברחוב!:joy::stuck_out_tongue_winking_eye:
אם את צריכה עזרה בדברים בסיסיים והטרנסלייט לא מתפקד אני פה כדי לעזור, אבל במקומך הייתי פונה להראל, דנית ונורווגית הן שפות מאוד דומות ואני מאמין שהיא יודעת קצת יותר ממני ככה שגם אם היא לא יודעת בדיוק (ואני מאמין שהיא תדע) היא תוכל לעזור…

הם דוברים אנגלית למופת. ממש הופתענו.

כן, מאוד… אני לא הופתעתי, האמת, ברוב העולם יודעים אנגלית הרבה יותר טוב ובגיל הרבה יותר מוקדם מאשר בישראל, אולי למעט כמה מדינות ערב בודדות וכמה מדינות אסייתיות, אבל אחוז יחסית קטן ממדינות העולם אמור להיות מתחת לישראל, כי אין מה לעשות, כמה שננסה להתווכח עם העובדה הזאת, אנחנו פשוט עם שקשה לו עם אנגלית…