ברוכים הבאים לפורום שלי!

אוף!!!

חזרה לי התמונה, אבל עכשיו כולם יצטרכו להחזיר!

נקוה שהם יהיו מספיק משקיענים…
לפחות סידרו את התמונות הרגילות שאני מעלה פה. העליתי כבר שלוש פעמים וכל פעם משהו נדפק והיה צריך להעלות מחדש…

מה עזאזל???

אעע שלום ^^

הי שקד! ברוכה הבאה :star_struck:

היי

מה זה לעזעזל?
איפה מצתה את זה?

• מצאת

זה סרטון של יוטיובר בשם ספייסי קראפ

כן, ברור!!!

שלום!
בניגוד להרבה אנשים פה אני לא הייתי בשום סדנה שלך אשכר אבל אני ממש אוהבת לכתוב אני כותבת סיפורים כבר מאז כיתה ה’ (מלפני שנים) אבל כן השתתפתי בקורס כתיבה יוצרת שהייתי חלק מתוכנית מחוננים.
אבל בכל מקרה… אני ממש שמחה שפתחת את הפורום הזה אני כבר ניצלתי אז ההזדמנות לעלות לפה חלק מהסיפור שלי וכבר קיבלתי מלא עצות מעולות אז תודה לכל מי שהגיב.
וכמובן שאני לא אעלה את זה מבלי להגיד לך כמה אני מטורפת על הספרים שלך קראתי כמעט את כולם ויש להם מקום של כבוד על מדפי הספרים שלי ומחכה בקוצר רוח להמשיך ולקרוא גם את השאר.

תודה

מגניב. שמחים שהצטרפת:grinning:

אז שמעת לעצתי!!!
דרך אגב, אם לא הספקת לשים לב, אני סוג של עוזר טכני (אני לא אמור להיות, כששעמם לי חקרתי אותו קצת ואני מכיר חלק מהבעיות שלו, אז אם צריך עזרה או משהו פתחתי פוסט שנקרא ‘‘עזרה טכנית ודברים שיקלו עליכם’’)

הי וברוכה הבאה!
יש לך גם שם אמיתי או שאת רוצה להיות תולעת ספרים…? :bug:
שמחה לשמוע שאת אוהבת את הספרים שלי וגם כותבת בעצמך.
מוזמנת להצטרף לסדנת הכתיבה שלי בשנה הבאה או סתם לשמור איתי על קשר כאן, דרך הפורום המהמם הזה :star_struck:

פוסט שאמא שלי כתבה עליי, אשכר, נראה לי שתאהבי אותו וגם יש סיכוי שעד שאת קוראת את זה כבר את קראת את זה בפייסבוק…
מתובנותיו של ילד בן 12.5
בכל יום מגיעה השעה שאני לא יכולה לראות את הילד שלי יותר יושב במחשב… כל יום זה בזמן אחר. למרות שאני יודעת שהוא די בוודאות קורא שם על מערכת השמש/ על מיתולוגיה נורדית/ על ההיסטוריה של המאבק לזכויות האדם, על שבטים אבודים בדרום אמריקה (כן כן והוא בן 12), עדיין יש זמן שמגיע ש"כואב לי בגוף" כבר לראות אותו בחוסר תזוזה פיזית (כי מנטלית הוא זז במהירות האור!).
אז היום זה קרה סביב 15:00 וביקשתי שיבוא לעזור לי קצת בכל מיני קטנות. האמת הוא תמיד נענה בשמחה ולא מנסה לשנות את גזירת הגורל. אז שנינו במטבח והתחילה שיחה… אחת המדהימות ever! תמיד השיחות שלנו משאירות אותי עם טונות של חומר למחשבה, אבל זו הייתה מיוחדת פלוס. זה נע מתחזית לגבי עתיד העולם ביחס לשינויי אקלים, דרך דיון על מוצא האדם, גלש להיווצרות של שפות וניסיון להגדיר כמה קבוצות בסיסיות של שפות, ומשם גם לתאוריה מדהימה על סיום האנושות, ואז הוא הסביר לי איך השפה העברית עתידה להשתנות בעקבות המאבק הפמינסטי (המאוד מוצדק לדעתו) ועוד ועוד… בשלב מסוים סיפרתי לו על ההחלטה לא לאפשר לזוגות חד מיניים לאמץ ילדים. ברגע אחד יכולתי לראות איך הילד הכה רגוע ונינוח שלי הפך לנסער ממש… ואף הרים את קולו, איך אנשים יכולים לראות עצמם כנאורים ובו בזמן להחליט החלטות כאלה שהיו מביישות אפילו את אנשי ימי הביניים? טען. ואז הוא הימם אותי ממש כשאמר “איך אנשים כל כך חסרי רגישות ולא מבינים שדווקא אנשים שסביר להניח שחלק גדול מהם חוו מהוריהם חוסר קבלה וחוסר תמיכה בשל הנטיות שלהם, דווקא הם יהיו ההורים הכי מדהימים ומעצימים שאפשר? זה בסיסי”.
גאווה של אמא!

והנה משפט שאולי עדיין יצטטו אותו בעתיד הקרוב/רחוק… (זה משפט שלי!!!)
“איך אנשים כל כך חסרי רגישות ולא מבינים שדווקא אנשים שסביר להניח שחלק גדול מהם חוו מהוריהם חוסר קבלה וחוסר תמיכה בשל הנטיות שלהם, דווקא הם יהיו ההורים הכי מדהימים ומעצימים שאפשר? זה בסיסי”
נ’'ב, לאלה שהיו בסדנה ומכירים את הראל, היא אשכרה רשמה את זה על דף ואמרה שהיא תשמור את המשפט החשוב הזה… (למי שלא היה בסדנה של השנה, זאת הראל @harel12)

אכן מגיעות לך מחיאות כפיים. גאה בך!
:clap:

תודה…
ראית קודם פה או קודם בפייסבוק?

פה!!