ברוכים הבאים לפורום שלי!

זה ספר למבוגרים. עקרונית 18 ומעלה, אבל קוראים אותו החל מ-16

אה, למרות שהיא כבר הלכה לפני שכתבתי שם מה אמרתן…

אשכר, את יודעת, עקרונית קראתי את התפוז המכני. בטעות. אבל הוא היה טוב.

באמת?? אני צפיתי בסרט. פעמיים, איכשהו. והוא היה מזוויע. יש לי סיוטים עד היום…

אה כן מצאתי אותו בבית והוא היה נראה לי מעניין אז קראתי והוא באמת מעניין אם כי מאוד בעייתי
מתברר שאבא שלי קרא אותו כשהוא היה בכלא צבאי

מה אבא שלך עשה בכלא צבאי??? (חוץ מלקרוא את התפוז המכני…)

היה, עכשיו כבר לא…
באמת מעניין, נחכה שהיא תענה (אם מתחשק לה…)

לא זוכרת למה הוא הגיע לשם
אבל הוא התחיל לקרא את ההוביט
ואיכשהו איבד את הספר
פרק אחד לפני הסוף
ואז הוא נשאר במתח
ומצחיק לי

היי אשכר ^^
לא ידעתי שיש כאן פורום (עד אתמול שנרשמתי לכאן ונכנסתי לרוב הפוסטים), איזה מגניב!!
אז קוראים לי עדי, ואני בת שש עשרה וקצת. אני קוראת ספרים מגיל ארבע ועד עכשיו, הז’אנרים הכי אהובים עליי הם פנטזיה ומד"ב. אני כותבת כבר שנתיים וחצי, וגם אוהבת לצייר.
הכרתי את סדרת “ווינטר בלו ילדת פיות” כשהייתי בת עשר, מבת דודה שלי שהמליצה לי עליה. התחברתי לסדרה הזאת נורא ומאז הייתי באה אליה והיינו קוראות ביחד את הספרים שוב ושוב, עד היום. בכל פעם שאני רוצה לעשות מרתון, אני משאילה מהספרייה כי יש לי רק את הרביעי.
כעבור שנה הכרתי את סדרת “אמרלד ילדת פיות” וגם לסדרה הזאת התחברתי נורא. אחרי שהספרים הבאים יצאו, קניתי גם אותם.
שתי הסדרות כל כך מדהימות ומלאות בקסם, אני נורא נהנית לקרוא אותם כל פעם מחדש- כי כל הספרים מקסימים, כי הכתיבה מרתקת, כי גדלתי עליהם וגם כי את אחת הסופרות האהובות עליי ביותר :two_hearts::sparkles: אחד החלומות שלי הוא להיות בסדנת הכתיבה שלך :heart_eyes:
אגב, מרוב שכל כך אהבתי את הספרים (שש שנים מאז שהכרתי אותם), אפילו ציירתי את הכריכות שלהם =)
ויש לי שאלה: הולך לצאת החמישי בסדרה של “אמרלד ילדת פיות”? ואם כן, אז מתי?
כי אני מחכה כבר שנתיים שהוא ייצא וכל פעם שאני מסיימת את הרביעי- אני חושבת לעצמי שמעניין מה הולך לקרות בהמשך, אם הולכים להיות עוד ספרים בסדרה ועל מה הם יהיו…
בקיצור, הספרים מדהימים ואהובים עליי מאוד. מקווה שייצאו מתישהו עוד בסדרה:heavy_heart_exclamation::hugs:

כן, הוא עומד לצאת, אבל יש בעיות עם הוצאת הספרים, אני לא זוכר מה הבעיה, אבל יש בעיה שהם לא מסכימים להוציא אותו (או משהו כזה) או אני לא זוכר מה, אבל הוא אמור לצאת…

הו… איזה באסה
(אבל יאיייי, איזה כיף שהוא עומד לצאת!!)

ברוכה הבאה!
כתבת חתיכת מגילה:yum:

מגילה, בסך הכל כמה שורות…

חחח ותודה :wink:

ההוביט זה אחלה ספר.
מומלץ לכולם

הי עדי! ברוכה הבאה! כיף שהצטרפת :star_struck:
מקסים מה שכתבת כאן, ריגשת אותי!
הספר החמישי כבר כתוב, אבל בינתיים לא יוצא :frowning:
ממש לפני זמן קצר יצא הספר הראשון שלי למבוגרים, ובעוד חודש ייצא ספר פנטזיה לנוער שהוא פרי של כתיבה משותפת שלי ושל חגי ברקת.
מאחלת לך השתלבות מהירה בפורום הזה ומזמינה אותך להצטרף לסדנת הכתיבה בשנה הבאה… :relaxed:

ממש ברגעים אלה משדרים את הראיון איתי!!! ראיון של שעה!!!

בימים הקרובים אעלה קישור להקלטה של הראיון… :relaxed:

חיפשתי!!!
לא מצאתי כלום, גם לא כתוב על זה כלום בלוח השידורים שלהם…

מה? כל מה שהיה צריך זה ללחוץ על הקישור להאזנה… בדיוק שידרו את זה.
אבל אמרו לי שתוך יומיים מעלים קישור ספציפי לראיון.