אמת או שקר? המשחק שהיה בתחילת שנה א', רק עם כל הסדנאות!

כולנו זוכרים את המשחק הכיפי שאתה כותב על עצמך, והאחרים בסדנה צריכים לנחש: שקר או אמת?

אז, היות ואני התחלתי את הנושא…

קטע 1: שלום, קוראים לי קרן צ’פניק, ואני עולה לכיתה ח’. יש לי תאומה שקוראים לה אביגיל, ושלשה אחים קטנים.
עד שנה שעברה, הייתי בלהקת ג’אז של בית הספר, ואז הכל קרס בגלל הקורונה…
לפני שנתיים אני עליתי מצרפת, וגרתי בפריז. כן, כן, כולכם בהלם. אני מתגעגעת מאוד לחברות שלי מצרפת.
בכל אופן, יש לי כלב ששמו פאי, והרבה אהבה לכתיבה.

קטע 2: שלום, קוראים לי קרן צ’פניק, ואני עולה לכיתה ז’. יש לי תאומה שקוראים לה נטע, ושמונה אחים גדולים. וארבעה אחיינים. אבא שלי נולד בניו-יורק, אבל לא גדל שם. אמא שלי נולדה בארץ. עד השנה שעברה, הייתי במקהלת בית הספר, ואז הכל קרס בגלל הקורונה… היו לי שני אחים שחלו בקורונה.
אין לי חיות מחמד, אבל יש לי הרבה אהבה לכתיבה.

עכשיו תנחשו: מה שקר, ומה אמת?

יאללה, תנחשו :joy:

השני אמת והראשון שקר!! :grin::grin:

אין שלישי…

חח, השני.

השני שקר?

השני אמת.

אחרי שעוד כמה יענו, אני אגלה

השני אמת?

אני חייבת למחוק את הפרופיל

אני גם מנחשת שהשני

:joy::joy:
נכון

אוקיי מחקתי אותו
שמתי משהו אחר :smirk:

השני

כנ"ל

אוקיי גם אני יתחיל להכין אחד עליי

אכן… השני אמת…

1
היייי, לי קוראים דפנה ואני גרה בקיבוץ נצר סרני. אני בת 12, אני והאחים שלי לומדים בחינוך בייתי חוץ מאחותי שהשנה הצתרפה לבית ספר, (למרות שבקורונה הכל בזום) אני אוהבת מאוד לקרוא, לעשות אקרובטיקה והתעמלות קרקע אבל זה הפסיק לבינתיים בגלל הקורונה אז אני מחכה בקוצר רוח. אני גם אוהבת לנגן בגיטרה לשיר ויש לי גם חוג שומרי הגן ששם אני פוגשת ילדים אחרים בחינוך ביתי. חוץ מזה אני גם נמצאת במשהו בשם “נעורים” שזה כמו צהרון בערך וגם שם אני פוגשת חברים אבל הם כן בבית ספר. יש לי אחות גדולה בשם אסיא ואח קטן בשם זהר. עד לא מזמן היו לי ארבעה חתולים אבל עברנו דירה ואחד אי אפשר להעביר כי היא פחדנית, אחד לא ממש ממש שלנו ומישהי אחרת התנדבה לקחת אותו, ונשערנו עם שניים שאחד מהם כל פעם שמעבירים הוא בורח אבל אנחנו עוד מנסים (בינתיים מהוא עשה לי פיפי במיטה) ואחת שהתאקלמה דיי מהר (תפו תפו תפו) ונשארה בבית שלנו. גרתי בעבר ארבע שנים באמריקה ובגיל שש חזרנו לישראל…
2
היי לי קוראים דפנה, אני גרה בקיבוץ נצר סרני אני בת 12, אני ואח שלי לומדים בבית ספר אנתרופוסופי שזה מאוד כייף, זה בית ספר שלומדים בו גם יצירה ותפירה ושירה (חחח חרוז) ולפאמים יש גם הצגות, אחותי הצתרפה לא מזמן לבית ספר רגיל כי ההורים שלי מפחדים שבגרות יהיה קשה לעשות מאנתרופוסופי והיא כבר בכיתה ט,. בינתיים אני ואח שלי עדיין בזה אבל כנראה שגם אנחנו נעבור מתישהו. אני מאוד אוהבת לקרוא, כבר קראתי את ארץ האגדות כראמל פרסי ג,קסון והארי פוטר ועוד דברים אבל אלה ארבעת האהובים עליי. אני נמצאת בחוג התעמלות אומנותית וממש כיף שם, זה ממש עוזר לגמישות ויש המון הופעות ותרגילים מגניבים אבל כמובן שבגלל הקורונה אין את זה הרבה זמן. היו לי שניי חתולים עד לא מזמן אבל עשינו שיפוץ בבית ואז אחד החתולים ברח ולא חזר יותר, חיפשנו אותו דיי הרבה ואנחנו עוד מקווים שמישהו ימצא אותו ויפרסם בפייסבוק או משהו שמצאו אותו למרות ש/זה לא נהוג אצל חתולים. יש לי אח קטן בן 10 בשם איתי ואחות גדולה בשם ליבי

אוקיי הנה שלי
אני מבקשת שכל מי שכבר יודע
שזה אומר שמישהו שאיתי באיזשהו פורום אחר או שמכיר אותי מהאמיתי לא לגלות
אם אתם ממש ממש רוצים לנחש בכל זאת אז בפרטי כי אני רוצה שמי שלא יודע ינחש :smirk:

זה הנכון!!!