המלצות על ספרים

כאן תוכלו להמליץ זה לזה על ספרים שאתם אוהבים :slight_smile:

אני אתחיל, אם כי אני מאוד מיושנת…
אני תמיד ממליצה על ספריו של ג’רלד דארל, חוקר הטבע, ובפרט על הספר “משפחתי וחיות אחרות”. אחד הספרים שהכי הצחיקו אותי אי פעם… בתור ילדה ונערה קראתי בשקיקה את רוב ספריו.
המלצה נוספת: סדרת האסופית (אן שרלי). סדרה ישנה (של מונטגומרי) שיצאה כבר בכמה וכמה תרגומים לעברית. אני התמוגגתי ממנה וקראתי אותה כמה פעמים. הבת הגדולה שלי- יערי- לא התחברה בכלל…
המלצה נוספת על ספר שקראתי לפני כמה שנים והותיר בי רושם עז - המסע אל קצה העולם. ספר פנטזיה מדהים.

אני אמשיך- (אגב היי אני יערי):laughing:
אז כמובן ממליצה על הארי פוטר פרסי ג’קסון זה מובן מאליו ועוד יכתבו על זה 99% מהנושא הזה אז לא, אני ממליצה ארץ האגדות.
אחלה סדרה ממש מגניבה מאת כריס קולפר . הרקע הכללי הוא איך המשיכו כל אגדות הילדים המוכרות, שלא באמת נגמרו ב"עושר ואושר עד עצם היום הזה".
קיצר אהבתי שווה קריאה:unicorn: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

יעריקי!!! איזה כיף שאת כאן :heart_eyes:

אני ממש ממליצה על הסדרה “תיכון לילה”! סדרה מותחת ומרגשת כל פעם מחדש!
יש כמה מילים לא ממש לגילאים צעירים אבל באמת סדרה מעולה! היא מלמדת איך אנשים יכולים להשתנות אם הם רוצים וכמה חברים חשובים לנו.

בנוסף מאוד אהבתי את הספר “המעניק” שמלמד להסתכל על החיים ממבט אחר:hugs:
והספר “פלא” מדהים! אחד הספרים המרגשים… הוא לא מרגש ככה שבוכים אלא גורם לך לשנות את דעתך על כל מיני אנשים שאתה רואה ברחוב וגרם לך לחשוב פעמיים לפני שאתה שופט אותם:relaxed:

היי…

יש כל כך הרבה, איך אני אמור לבחור??? (אני חייב לבחור, אחרת בשנייה שהמחשב יראה את התגובה הוא יקרוס…)

ממליצה מאוד לנערים ונערות על הספר הידוע “13 סיבות” (כן, לדעתי הוא יותר טוב מהסדרה), ובנוסף על הספר “עושה כרצונו” (שניהם עם הגבלת גיל של לפחות 16+).
לילדים אני מאוד ממליצה על הספר “פנג הלבן” :smile:

הי שני! ברוכה הבאה :slight_smile: התגעגעתי :slight_smile:

שלומות:slightly_smiling_face:
אני ממליצה על הספר “אבני הנבואה” של פלביה בוז’ור, ועל כל ספר שקורניליה פונקה אי פעם כתבה. הו וגם של אריך קסטנר. מושלם, ומתאים לכל הגילים…

הי תאיר! אותה תאיר שהיתה בסדנה הפרונטלית בשנה שעברה…? :smiley:

אמא היתה תהל לא תאיר שנה שעברה

אכן פדיחה קלה… נו, הסניליות… :older_woman:

אוי, זה נראה זוועה יחסית לקודם!!!

לי זה נראה אותו דבר, לא? אולי חסרות משקפיים…\

קראתי את כל מה שהצלחתי
הם מדהימים

כריס קופר שמשחק ב-גְלי

קולר**

קולפר**

שהמלצת***