פאנפיפול שגנבו את שרוכי הנעליים שלהם מהנשיא

2 new photos added to shared album

הנה הקישור כי אין לי שמצץ איך לשים תמונות

אז רגע

זה כן שם את התמונה

או רק חצי ממנה?
עזבו
זה מוזר

בהחלט יש הבדל. גם אני יודעת, לא טוענת.

את יכול להסביר לי איך להוסיף תמונות להודעה? אני מנסה ולא הצלחתי…

אוקיי…

חחח תודה😅

אני ציידת ארטמיס

כן כן בת אשכר:joy:

אוקיי, אז הרגע גיליתי את אחד הדברים ששינו לי את התפיסה לגמרי…

סנייפ הוא טרנסג’נדר!!!

איפה גילית את זה?

הרבה מקומות, אבל לא להתייחס, ג’יי קיי רק רוצה צומי, כמו עם הקטעים האלה שדמבלדור הוא הומו ושכל הזמן אנשים ביטאו וולדמורט עם הט’ אבל בעצם בלי ויש לה עוד כאלה, היא רק רוצה עוד ועוד צומי…

אה כן
כמו כולם טכנית

אני אישית לא חושבת שהיא מחפשת ״צומי״ או משהו כזה
-בקשר לדמבלדור, הרבה אנשים התלוננו שאין דמויות להט״ביות בסדרה, וקראו לה הומופובית בגלל זה, אז היא אמרה שדמבלדור הומו. היא חשבה שאולי יש כמה שיבינו את זה לבד באוצרות המוות (בכל הקטע עם גרינדלוולד), אבל כנראה הרמז לא היה מספיק ברור
-בקשר לשם, אני לא חושבת שיש מישהו שלא היה מפריע לו אם במשך שנים היו מבטאים שם לא נכון. זה גם לא שהיא החליטה בעצמה להגיד את זה. אחרי שמישהו כתב בטוויטר על הדרך בה מבטאים וולדמורט, היא הגיבה לו ואמרה שהיא כנראה היחידה שגם באמת עושה את זה.
ובלי קשר לשני המקרים האלה, היא סוג של ״בראה״ עולם שלם וכתבה את סדרת הספרים הכי מוכרת בעולם, מן הסתם סדרת ספרים בסדר גודל כזה תגרור גם הרבה מאוד תשומת לב.

זה בעיקרון מה שהיא אמרה, אבל לא נראה לי שיש סיבה אחרת חוץ מרצון לצומי שבה למעלה מעשור (וקצת) היא התעלמה מזה לגמרי ורק אז היא נזכרה בזה, אותו דבר לגבי דמבלדור, וכל רגעי הצומי האלה התרחשו בשלוש שנים האחרונות, אחרי שהארי פוטר לא נעלם, אבל אם תשאלי מישהו (בעיקר באנגליה) אם היום יש את אותה התלהבות מהארי פוטר כמו שהייתה אז, שנינו יודעים שהוא יגיד לך שההתלהבות ירדה המון!!! ובגלל זה ג’יי קיי מםרסמת את הדברים האלה, כדי שיזכרו אותה ויתנו לה יחס…

אני מסיכמה עם שירה. ילדים שחברה שלי מכירה מתכתבים איתה בפייסבוק ובטוויטר, והיא ממש נחמדה, ומגיבה להכל. וזה ממש לא קשור לחיפוש צומי.

זהו שבמקרה של דמבלדור היה דיי קל להבין את זה לדעתי

ענבר,
אתה נמצא בקהילה בגוגל פלוס של “תולעי ספרים”???

כן הוא כן
גם אני שם